Marcin Winkler i Matthias Goehler reprezentantami hybris/SAP na Omnichannel Retailing Forum

matthias gohler hybris omnichannel retailing forum

Obok Matthias’a Goehler’a, do prelegentów hybris/SAP dołącza Marcin Winkler, Dyrektor ds. Marketingu Cyfrowego w Play. hybris/SAP jest partnerem strategicznym Forum.

Podczas czerwcowej edycji Omnichannel Retailing Forum Marcin Winkler przedstawi prezentację zatytułowaną: “Scoringi prawdopodobieństwa zakupu: od analityki do skuteczności działań ecommerce.” Matthias Goehler będzie mówić o strategii omnichannel zorientowanej na klienta.

Marcin Winkler

Marcin Winkler jest Dyrektorem ds. Marketingu Cyfrowego w sieci telefonii komórkowej Play, która posiada obecnie 12 milionów klientów w Polsce. Winkler prowadzi inicjatywy w obrębie całego spektrum dziedzin cyfrowego marketingu takich jak doświadczenie konsumenckie, e-commerce, rozwój aplikacji i portalu, komunikacja online, media społecznościowe oraz e-mail marketing. Wcześniej Winkler był dyrektorem OMD, jednego z najstarszych domów mediowych w Polsce, który rozpoczął działalność w 1993 roku. Winkler prowadził projekty dla klientów wielu branż, począwszy od telekomunikacyjnej, bankowej i finansowej, przez branżę samochodową, po CPG i media w Europie Centralnej i Środkowej. Winkler specjalizuje się w podnoszeniu skuteczności strategii marketingowych oraz optymalizacji ROI.

Marcin Winkler posiada stopień MBA (2011)  z University of Chicago Booth School of Business.

Matthias Goehler

Matthias Goehler, SVP, Head of Industries Customer Engagement & Commerce, hybris, będzie drugim prelegentem Omnichannel Retailing Forum 2015. Wcześniej pracował także dla SAP AG na stanowisku Product Management Multichannel. Goehler ukończył Uniwersytet w Duisburgu.

Hybris/SAP

Hybris, będący częścią SAP, jest Strategicznym Partnerem Omnichannel Retailing Forum. Firma świadczy usługi pozwalające sieciom handlowym zmierzyć się z transformacją cyfrową oferując przełomowe rozwiązania w zakresie zarządzania danymi klientów, procesów komercyjnych i portfolio produktów. Z usług firmy korzystają m.in. Aldo, Asos, Auchan, Decathlon, Deichmann, GoSport, Levi’s, L.K. Bennett, Nike, Nikkon, OBI, Palmers, Peek&Cloppenburg, Real, Spar, Target, TUI, Triumph, Vogele, Yves Rocher.

Omnichannel Retailing Forum

Omnichannel Retailing Forum to pierwsza w Polsce konferencja, która na jednej scenie zgromadzi ekspertów w dziedzinie omnichannel i praktyków zarządzania, którzy musieli zmierzyć się z wyzwaniem przeprowadzenia gruntownych zmian w swojej firmie. W Forum wezmą udział przedstawiciele ponad 100 sieci handlowych i marek. Celem konferencji jest znalezienie odpowiedzi na pytanie jak skutecznie przejść od modelu handlu tradycyjnego do modelu omnichannel. Forum odbędzie się 23 czerwca 2015 roku na stadionie warszawskiej Legii.

Reklama

ORF 2016 FALL – biore udzial