Zaprojektuj idealną parę butów na stronie sieci Shoes of Prey

Shoes of Prey strategia online

Każdy wie jak trudno znaleźć buty, które spełnią wszystkie nasze oczekiwania. Niektórzy mówią nawet, że idealne buty nie istnieją.  Tym, którzy tak twierdzą, z pomocą przychodzi australijska marka Shoes of Prey, wprowadzając do swojego sklepu online możliwość wirtualnego zaprojektowania dowolnej pary butów, oferując szeroki wybór materiałów, kolorów i sposobów wykończenia.

Shoes of Prey zaprezentowała na tegorocznym New York Fashion Week efekt swojej współpracy z firmą TOMO. Projektanci obu marek wspólnie stworzyli nowy model damskich szpilek z cienkimi skórzanymi zapięciami i wykończonych skórą. Można je było od razu zamówić na witrynie sklepu Shoes of Prey, a także dowolnie zmodyfikować projekt.

Teraz strona sklepu Shoes of Prey umożliwia klientom stworzenie projektu wymarzonej pary butów. Można wybierać z szerokiej gamy modeli, materiałów, kolorów i dodatków. W ofercie dostępne są tak wyszukanie materiały jak wężowa skóra czy włoski jedwab. Przy ich użyciu można stworzyć niezliczoną ilość kombinacji. Firma przewidziała nawet specjalną opcję dla wegan – można wybrać jedynie syntetyczne składniki niepochodzące od zwierząt. Do tej pory z możliwości zaprojektowania własnych butów skorzystało milion osób.

Jodie Fox, współzałożycielka Shoes of Prey, ocenia współpracę z TOME jako sukces. „Byłam niezwykle podekscytowana możliwością współpracy z TOME podczas tegorocznego Fashion Week w Nowym Jorku” – mówi. „Projektowanie butów dopasowanych do ich nowej, fantastycznej kolekcji było dla mnie sprawą honoru, i myślę, że udało się pokazać jak szerokie spektrum oferujemy naszym klientom jeśli chodzi o możliwość stworzenia swojego własnego projektu” – dodaje.

Fox wydaje się rozumieć zasady rządzące światem zakupów online całkiem nieźle. Jest świadoma ryzyka, z jakim łączy się kupowanie produktów w sieci, ale potrafi też trafnie zidentyfikować potrzeby klientów. Dlatego w Shoes of Prey stawia na prostotę obsługi i dostarczenie klientowi frajdy z zakupów. Dla wygody klientów strona jest również dostępna w wersji mobilnej.

Reklama

SCF 2017 Spring