Ruszył e-sklep Top Secret w Rosji

russia online

Zgodnie z zapowiedziami w czerwcu 2014 uruchomiony został sklep internetowy Top Secret w Rosji. Wdrożona wersja sklepu opiera się na sprawdzonych już rozwiązaniach z polskiego i ukraińskiego serwisu.

Pierwsze wyniki są obiecujące i potwierdzają, że sklep on-line marki Top Secret był oczekiwany przez rosyjskich klientów. Pierwsze zamówienia zostały dostarczone do tak odległych miast jak Chabarowsk i Archangielsk.

Własne centrum logistyczne

Rozpoczęcie sprzedaży w kanale e-commerce w Rosji poprzedziły intensywne przygotowania wdrożeniowe i zmiany organizacyjne w firmie. Dla sprawnej realizacji zamówień uruchomiony został wyspecjalizowany magazyn internetowy pozwalający na wysyłkę zamówień na terenie całego kraju.

Top Secret Rosja

Marka Top Secret jest teraz dostępna dla rosyjskich internautów

E-sklep jest cały czas udoskonalany, tak by jak najlepiej był dostosowany do warunków panujących na rosyjskim rynku. Dlatego też aktualna oferta jest nieco uboższa od docelowej i nie wszystkie produkty są dostępne.

Wkrótce pełna oferta

Jednak prace wdrożeniowe trwają i w krótkim czasie do dyspozycji klientów będzie pełna oferta produktowa Top Secret. Wraz z rozszerzeniem asortymentu wdrożone zostaną działania marketingowe promujące sklep online. Rynek fashion e-commerce w Rosji charakteryzuje się dużą konkurencją i jest stosunkowo trudny, jednak Grupa Redan widzi możliwości i przestrzeń dla rozwoju własnego sklepu internetowego, budując własną bazę lojalnych klientów.

Redan SA jest właścicielem detalicznych marek odzieżowych: Top Secret, Troll, Drywash oraz sieci dyskontów odzieżowych TextilMarket. Spółka funkcjonuje w ramach Grupy Kapitałowej, która zajmuje się projektowaniem, marketingiem oraz dystrybucją odzieży.

Redan zleca swoją produkcję fabrykom w Polsce, Chinach, Indiach Turcji, Korei i Bangladeszu. Sprzedaż prowadzona jest w sieci ponad 600 sklepów detalicznych, w ramach której znajdują się salony marek grupy.

Reklama

SCF 2017 Spring