Kwit.pl udoskonala asystenta zakupów oraz powiadomienia o cenach

Home Kwit.pl udoskonala asystenta zakupów oraz powiadomienia o cenach

Kwit.pl udoskonala asystenta zakupów oraz powiadomienia o cenach

Nowy asystent zakupów i powiadomienia o cenach od Kwit.pl

Portal Kwit.pl, będący miejscem zbierającym wszelkie informacje na temat aktualnych promocji i asortymentu w sklepach internetowych, wprowadza właśnie nowego asystenta sprzedaży, który ma pełnić rolę wirtualnego doradcy konsumenta. Na bieżąco będzie go informował o zmianach cen i akcjach promocyjnych.

Czym jest Kwit.pl?

Witryna ta jest swoistym katalogiem sklepów i produktów branży FMCG, dotyczącej produktów o krótkim okresie przydatności. Monitoruje ona rynek, dostępne na nim produkty i pojawiające się oferty e-sprzedawców. Wśród nich znalazły się najpopularniejsi e-sprzedawcy, między innymi Tesco, MarketBio czy Tadex.

Zobacz: SPRZEDAŻ INTERNETOWA BIJE REKORDY. SZCZYT E-ZAKUPOWEGO WZROSTU

Można w nim sprawdzić, jaki asortyment posiada konkretny sklep, jak wyglądają zakupy w nich (np. jakie formy płatności są przyjmowane). Działa także trochę jak porównywarka produktów, dzięki czemu możemy kupować tam, gdzie oferta jest najkorzystniejsza, a dodatkowo te zakupy upraszcza. Nie musimy bowiem za każdym razem przechodzić do strony internetowej sklepów, a zakupów dokonamy bezpośrednio na stronie Kwit.pl

Wirtualny asystent od Kwit.pl

Zakupowy asystent od Kwit.pl działa na zasadzie wtyczki plug-in, czyli przypiętego na stałe rozszerzenia do przeglądarki internetowej. Aktualnie kompatybilny jest z najpopularniejszymi przeglądarkami na rynku: Chrome, Firefox, Internet Explorer oraz Opera.

Działa ona w tle i nie przeszkadza w normalnym przeglądaniu internetu. Uaktywni się natomiast wtedy, gdy będziemy oglądali stronę konkretnego e-sklepu będącego w bazach Kwit.pl. W takim przypadku asystent pokaże nam także innych sprzedawców, który w swojej ofercie mają taki sam przedmiot, i wskaże jakie obowiązują tam ceny. Dzięki temu będziemy mogli wybrać portal najtańszy.

Możemy także uruchomić funkcję powiadamiającą nas o zmianie cen produktów, którymi się interesujemy. Wystarczy tylko pod wybranym przedmiotem zaznaczyć pole „Zapisz się na powiadomienia o cenach” oraz podać swój adres e-mail. Za każdym razem, gdy cena produktu ulegnie zmianie, Kwit.pl wyśle do nas wiadomość.