Pizzaportal.pl rozwija innowacyjne dostawy jedzenia online

Home Pizzaportal.pl rozwija innowacyjne dostawy jedzenia online

Pizzaportal.pl rozwija innowacyjne dostawy jedzenia online

PizzaPortal.pl – nowoczesne metody dostarczania jedzenia

Trwają prace nad ulepszeniem usługi wprowadzonej przez największy w Polsce portal z jedzeniem online, PizzaPortal.pl, która umożliwiałaby dostarczanie zamówień z każdej restauracji na terenie całego kraju.

Zobacz: RUSZYŁ PIERWSZY W POLSCE SKLEP ONLINE DLA BRODACZY

Obecnie usługa działa już na terenie Warszawy, Łodzi, Trójmiasta i Wrocławia. Dzięki niej możliwością dostawy dysponują lokale, które wcześniej tego nie oferowały, w tym takie, które nie posiadają własnego auta, ale korzystają z tych zapewnionych przez PizzaPortal.pl

Zalety dostarczania jedzenia

Jak twierdzi Lech Kaniuk, Dyrektor Generalny PizzaPortal.pl, korzystanie z usługi to przede wszystkim sposób na zwiększenie obrotów restauracji. Coraz więcej klientów decyduje się na zamawianie jedzenia online, mając na uwadze własną wygodę, jednocześnie licząc na sprawne spełnienie ich potrzeb. Realizacją dostaw zajmuje się stworzona w 2015 r. przez PizzaPortal.pl spółka VF Poland Sp. z o.o., składająca się z odpowiednio wyselekcjonowanej i wykwalifikowanej pod względem m.in. logistycznym kadry, która z pewnością zadowoli klientów.

Nowoczesne technologie a dostawa

Do zalet zamawiania jedzenia online należy to, że jest to proces łatwy i szybki. Jedzenie można zamówić przez Box 3G albo telefonicznie, a potem śledzić jego status. Dzięki temu klient wie, czy jego jedzenie dopiero jest przygotowywane czy może jest już w drodze do jego mieszkania. Dzięki narzędziu FeedBack Channel ma również możliwość śledzić dostawcę przy pomocy GPS, dzięki czemu wie kiedy dokładnie otrzyma swoje zamówienie.

Czytaj również: PIZZAPORTAL PODPISAŁ UMOWĘ Z SIECIĄ DA GRASSO

Trwają prace nad ulepszeniem usługi poprzez zainstalowanie kamer na pojazdach, które pozwalałyby klientom na weryfikację prawdziwości informacji, np. sprawdzenie, czy faktycznie na trasie panuje duży ruch opóźniający dostawę. PizzaPortal.pl testuje również możliwość dostarczania jedzenia przy pomocy dronów, jednak wciąż jest to pomysł wymagający ulepszenia.

PizzaPortal.pl dostarcza jedzenie do klientów przez 7 dni w tygodniu, w godzinach 11:00-4:00. Planowane jest jednak zwiększenie liczby godzin do 24 na dobę.