Ruszył pierwszy w Polsce sklep online dla brodaczy

Home Ruszył pierwszy w Polsce sklep online dla brodaczy

Ruszył pierwszy w Polsce sklep online dla brodaczy

Posiadacze bród i wąsów są coraz częściej widoczni i to właśnie z myślą o nich powstał sklep internetowy, który posiada wszystkie niezbędne produkty do pielęgnacji brody i zarostu. W dodatku można wygodnie robić zakupy bez wychodzenia z domu.

Sklep beardshop.pl ruszył w roku 2013 w sierpniu. W ofercie możliwe jest znalezienie wszystkich niezbędnych do pielęgnacji brody produktów, z których skorzystanie będzie przyjemne. Sklep oferuje różnego rodzaju szampony i odżywki, woski do formowania oraz szeroki wybór kosmetyków do pielęgnacji skóry, które przydadzą się osobom, które wolą golić się na gładko. Dodatkowo sklep posiada dział „literatura”, w którym udzielane są porady dotyczące prawidłowego dbania o zarost.

W beardshop.pl można znaleźć bardzo wiele produktów do pielęgnacji brody. Same ceny produktów w sklepie nie są najniższe, ale każdy z oferowanych produktów posiada design, który nawiązuje do etykiet z początku ubiegłego stulecia. W sklepie nie ma dostępnych nowoczesnych maszynek elektrycznych czy jednorazowych. Dostępne są za to brzytwy, maszynki na żyletki oraz pędzle do piany.

Sprawdź: ONLINE VS OFFLINE – OPINIE KONSUMENTÓW

Sklep stawia na nowoczesne kanały promocji swoich produktów i posiada swój profil na portalu Facebook. Strona ma już 2 tysiące fanów, a dodatkowo istnieją również profile na Instagram, Pinterest oraz Flickr. Sklep bardzo wyraźnie stawia również na działania content marketingowe. Dostępny na stronie blog zawiera rzetelne porady dotyczące dbania o zarost oraz pielęgnowania tego. Treści są merytoryczne i przyjemne w odbiorze.

Beardshop.pl jest oparty o rozwiązania firmy Shoplo, ale w planach ma rozszerzenie swojej działalności także na inne kanały sprzedaży. Płacenie za kupowane produkty jest możliwe poprzez skorzystanie z przelewu, karty kredytowej, płatności przy odbiorze oraz systemu PayPal. Wszystkie transakcje zabezpiecza protokół SSL. Przeglądanie oferty sklepu odbywa się za pomocą protokołu HTTP, ale po kliknięciu w „Zamawiam” następuje przekierowanie na połączenie HTTPS, które posiada szyfrowanie SSL (AES-256), które jest dostarczane przez firmę Shoplo.pl. Szyfrowanie używane jest także podczas realizowania samej płatności.

Beardshop.pl na razie wysyła swoje produkty jedynie na terytorium Polski. Możliwe opcje dostawy to standardowa paczka pocztowa, przesyłka polecona InPost, a także odbiór w Paczkomacie. Czas dostawy wynosi od 1 do 3 dni.