Sescom SA rozszerza działalność o usługi IT

Home Sescom SA rozszerza działalność o usługi IT

Sescom SA rozszerza działalność o usługi IT

Sescom S.A. wchodzi na rynek usług IT

Sescom S.A., firma świadcząca usługi facility management, rozszerza swoją działalność również o sektor usług IT, w tym działania związane z wdrożeniem sieci komputerowych oraz opracowania i implementacji aplikacji. Spółka poinformowała właśnie o podpisaniu umowy z firmą Cube.itg S.A o kupno działu IT dedykowanego sektorowi handlu detalicznego.

Sescom stawia na strategię omnichannel

Sescom do tej pory z powodzeniem świadczył usługi dla tak dużych i rozpoznawalnych marek jak Gatta, Rossman, RTVeuroAGD, Venezia, czy Douglas. Kolejne wyzwania stojące przed spółką to – jak podkreśla specjalista ds. PR, Krzysztod Kołaski – działania umożliwiające rozwój sektora e-commerce i aktywnej obecności firm w internecie. Jak podkreśla, wykorzystanie sprzedaży opierającej się na strategii omnichannel (czyli sprzedaży wielokanałowej) znacząco przysłuży się rozwojowi klientów Sescom. Jest to także odpowiedź na najnowsze trendy sprzedaży i oczekiwania dużych marek, które stawiają na kompleksowe rozwiązania.

Sescom podkreśla także, że sprzedaż internetowa, jako jedna z najszybciej rozwijających się gałęzi handlu detalicznego, wymaga skomasowanych działań. Dlatego też oferta firmy ulegnie poszerzeniu o kompleksową obsługę infrastruktury informatycznej, jej dostawę i serwis, opracowanie sieci komputerowych oraz aplikacji służących sprzedaży internetowej.