Sklep online marki Unisono w nowej odsłonie

Unisono strategia sprzedaży

Spółka I.O. Venezia, do której należy sieć Unisono oferująca odzież damską, zdecydowała się na wprowadzenie nowej odsłony sklepu internetowego tej marki.

„Nowa strona jest bardziej intuicyjna, łatwiejsza w użytkowaniu, w zupełnie nowej szacie graficznej. Do tego została podzielona na trzy różne linie, które ułatwiają dobór odpowiedniej odzieży. Linia Aktywna to odzież utrzymana w niezobowiązującym, sportowym stylu. Linia Romantyczna skierowana jest do wielbicielek kobiecych fasonów we włoskim stylu. Z kolei linia Nowoczesna prezentuje wiodące trendy w odważnym, oryginalnym wydaniu. W tej linii na nowo interpretujemy tradycyjne formy ubrań, prezentując nowoczesne kroje i fasony w miejskim stylu” – mówi Anna Budnicka z firmy Venezia.

unisimo strategia sprzedaży

Oferta sklepu jest wyraźnie podzielona na trzy linie stylistyczne

Dodatkowym elementem w sklepie jest wprowadzenie nowej zakładki „Dla stylistów”, w której po kliknięciu, można pobrać zdjęcia packshotowe produktów oferowanych przez Unisono.

unisimo strategia sprzedaży

Za wszystkie zakupy można płacić w sytemie PayU

Ponadto marki Unisono i Venezia rozpoczęły współpracę z PayU w zakresie obsługi płatności elektronicznych. Od niedawna za zakupy w sklepach venezia.pl oraz unisono.eu klienci płacą bezpiecznie i wygodnie kartą (Visa, MasterCard, Visa Electron, MasterCardElectronic, Maestro) lub szybkim e-przelewem z wybranego banku za pośrednictwem systemu PayU.

Tagi:

Reklama

ORF 2016 Fall Page